Bezinning en Cultuur

Bezinning & Cultuur 

Programma voor de maanden oktober, november en december 2021 

De flyer die we in september 2020 uitbrachten kon ongebruikt in de prullenbak. Op dat moment wist nog niemand dat we vlak voor een harde lockdown stonden en dat geen enkel programmaonderdeel van Bezinning & Cultuur kon doorgaan. Een hard gelag. Voor anderen in de samenleving (individuen, culturele instanties, horeca en bedrijven) nog veel meer dan voor ons als bescheiden groep binnen en rondom de kerk, maar toch.

We moeten ermee leren leven en passen ons programma voor het komende seizoen aan. Vandaar opnieuw een bescheiden folder voor de maanden oktober, november en december 2021.

Bij alles geldt dat aanmelding geboden is. Zo werkt het in deze tijd en laat u daar niet door afschrikken. Voor wie voorzichtig of bang is en het nog niet aandurft hebben wij alle begrip. Misschien lukt het op een later moment. Wij gaan het in ieder geval proberen en zetten kleine stappen in de hoop dat ontmoeting en verbinding steeds meer terrein gaan winnen.

Namens de samenstellers,

Ds. Bert. L. van der Woude

 

Iedereen welkom!

We hopen in ieder geval dat veel mensen mee zullen doen. Meer en meer blijkt dat samen iets doen aanstekelijk werkt en dat grenzen heel betrekkelijk zijn. Wie zich uitgenodigd voelt is welkom. Belangstelling voor elkaar is het belangrijkst. Dan komen we vanzelf uit bij de cultuur en levensbeschouwing, waarin we opgegroeid zijn. Daar valt veel uit te wisselen. Welkom dus en we hopen dat ook dit seizoen de brug een uitnodigend symbool blijft voor veel nieuwe verbindingen.  


Volg Over de Brug online:


Lijst van medewerkers en contactpersonen (info & aanmelding)

Dinie van Boggelen 0597-675946 aj.brinkman@kpnplanet.nl
Yvonne Drewel 0596-601742 y.drewel@gmail.com    
Ineke Dusseljee 06-36161438 i.dusseljee@outlook.com
Judith Groot Zevert 06-57531702 judithgrootzevert1@gmail.com
Ida ten Have 0597-421866 ihtenhave@home.nl
Matthieu ter Horst 0597-413738 hillyterhorst@hetnet.nl
Pastor Tineke Huizing 0598-618674 tjhuizing@netvisit.nl
Ellen Jalink 0597-425073 EJalink@ubboemmius.nl
Rienk Janssen 0599-312663 rienk.janssen@planet.nl
Ds. Wolf Jöhlinger 0597-672502 Wolf23@ziggo.nl
Geertje Lange 0597-420761 geertjelange@hotmail.com
Astrid Lüürssen 0597-532547 a.i.luurssen@home.nl
Christien Meijer 0597-331465  
Anja Meijer 0597-552769 meijer-komdeur@hetnet.nl
Ulrike Neumann 0049-49039095700 ulrike_neumann@hotmail.com
Ds. Richard Offringa 0597-853922 groffinga@bergmail.nl
Ds. Simon Rienstra 0596-769066 simonrienstra@outlook.com
Petra Roggeveld   fam.roggeveld@planet.nl
Ellen Smid 0597-416106  ellensmid@hotmail.com
Carla Smit 0597-853922 carla500@live.nl
Joke Suk 0597-613717 fam.Suk@hetnet.nl
Maroesja Veken 06-57207806 maroesjaveken@gmail.com
Ds. Simone van de Vrie 0598-617823 svdvrie@hotmail.com
Marina Wijnmaalen 0597 530580 mnwr@ziggo.nl
Ds. Bert L. van der Woude 0597-422112  bertlvanderwoude@gmail.com

Locaties

Woonzorgcentrum De Tjamme  Hoofdweg 261
9686 PC BEERTA
0597-596200
Kerkelijk Centrum ‘Het Karspel’ Hoofdweg 237
9695 AH BELLINGWOLDE
0597-531549
Stefanuskerk C.G. Wiegersweg 1
FINSTERWOLDE
Dorpshuis Meeden Tussen Baide Meulens 16
9651 BW MEEDEN
0598-617587
De Verbinding Midwolda Hoofdweg 167
9681 AD MIDWOLDA
0597-551624
Dorpskerk Midwolda Hoofdweg 168
MIDWOLDA
Gebouw Rehoboth  Kruisstraat 1
BAD NIEUWESCHANS
Ons Gebouw Oostwold Goldhoorn 6
9682 XN OOSTWOLD
0597-551286
Evangelisch Lutherse Kerk Abraham Westersstraat 1
9663 PA NIEUWE PEKELA
Wedderwegkerk en het Anker  Hendrik Westerstraat 114
9665 AR OUDE PEKELA
0597-614896
Kerkgebouw De Ontmoeting Kerklaan 32
9679 AE SCHEEMDA
0597-592939
Het Trefpunt Dorpsstraat 121
9699 PE VRIESCHELOO
0597-541261
Marktpleinkerk Marktplein 1
9671 AZ WINSCHOTEN
0597-430118
Ons Gebouw Winschoten Burg. Schönfeldplein 7a
9671 CA WINSCHOTEN
0597-420743
Hotel Victoria (inspiratiecafé) Marktplein 6
9671 AZ WINSCHOTEN
0597-418472
Evangelisch Lutherse kerk Vissersdijk 70
9671 EK WINSCHOTEN